İLMOB KARAVAN DEKORASYON

Hakkımızda

İLMOB olarak her türlü imalat ürünümüzü güvenilen bir marka durumuna getirebilmek için 1965 yılından bugüne kadar emeğimizi esirgemedik. Halen müşterilerimizin isteklerini tam olarak anlamak temel anlayışımızdır.

İstenilen hizmetleri en uygun fiyatlarla ve zamanında teslim etmiş olmamız, kullandığımız en iyi yerli katı malzemeler, demir aksamlar ise ithal ürünler ile sizlerin rahat kullanmanızı sağlamak en büyük gururumuzdur.

Hizmetlerimiz

Kaliteyi ön planda tutarak ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinen firmamız bu anlamda sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek gerek yerli malzemede gerekse ithal malzemelerde farklı seçenekleri siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz

Kaliteyi ön planda tutarak ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinen firmamız bu anlamda sektördeki tüm gelişmeleri, yakından takip ederek gerek yerli malzemede gerekse ithal malzemelerde farklı seçenekleri, siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı çözümler olarak sunmaktadır.

Vizyonumuz

Bursa ve çevresinde Kaliteli tasarım ve müşteri memnuniyetini daima en üstte tutan firmamızın vizyonu, Türkiye de Karavan dekorasyon sektöründe öncü firma olmaktır.

Hedeflerimiz

İlmob Karavan Dekorasyon olarak; belirlediği hedeflere ulaşmadaki karalılığı ile, herkesin iş yaptırmaktan gurur duyacağı, karavan sahiplerinin yaptıkları yolculuklarda ve kamplarda ki rahatlığını, bizleri övgü ile önereceği örnek bir şirket olmak hedefimizdir.